63 kWh 217pk Evolve | NIEUW | € 3.000 korting | 22kWh lader | Panoramadak | App Connect
| Bouwjaar | 2026 | |
| Kilometerstand | 79 km | |
| Brandstof | Elektrisch | |
| Transmissie | Automaat | |
| Energielabel | A | |
| Motorvermogen | 160 kW (218PK) |
| Bouwjaar | 2026 |
| Kilometerstand | 79 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Kleur | Pearl White Two-Tone (wit metallic) |
| Energielabel | A |
| Vermogen | 160 kW (218PK) |
| Deuren | 5-deurs |
| Gewicht | 1.903 kg |
| Treklast geremd | 750 kg |
| Treklast ongeremd | 750 kg |
| Nieuwprijs | € 47.520 |
| Wegenbelasting v.a. | € 251 per kwartaal |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| BTW aftrekbaar | Volledig belast |
Het betreft een nieuwe auto. Direct leverbaar!! De Voorraadpremie van € 3.000 is reeds in de verkoopprijs verwerkt. De genoemde prijs is rijklaar, inclusief metallic lak. Vraag ons naar de voorwaarden.
Toon meerGebruik onze online taxatietool. In slechts twee stappen ontvangt u een indicatieve inruilwaarde voor uw auto. Deze inruilwaarde berekenen wij op basis van marktgegevens en onze eigen database. Zo heeft u snel een goede indicatie wat u voor uw huidige auto terug zou kunnen krijgen en hoeft u niet direct naar de showroom. Wel zo handig!
ALPHEN AAN DEN RIJN