1.0 DIG-T 114pk Automaat N-Connecta
| Bouwjaar | 22-12-2021 | |
| Kilometerstand | 42.156 km | |
| Brandstof | Benzine | |
| Transmissie | Automaat | |
| Energielabel | B | |
| Motorvermogen | 84 kW (115PK) |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 42.156 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kenteken | N-262-SP |
| Kleur | Brilliant Black (zwart metallic) |
| Energielabel | B |
| Vermogen | 84 kW (115PK) |
| Deuren | 5-deurs |
| Gewicht | 1.186 kg |
| Treklast geremd | 1.250 kg |
| Treklast ongeremd | 643 kg |
| CO2 uitstoot | 137 g/km |
| Datum deel 1 | 22-12-2021 |
| Nieuwprijs | € 33.640 |
| Wegenbelasting v.a. | € 172 per kwartaal |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| BTW aftrekbaar | Marge |
Een keurige auto, dat is deze Nissan Juke. Het is een auto die 42156 kilometer heeft gelopen, de onderhoudshistorie is bekend. In deze auto vindt u een benzinemotor en een automatische transmissie. Ook LED koplampen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten zijn aan boord. Zodra u naar de 'R' schakelt, gaat de achteruitrijcamera met parkassistent in werking en heeft u een perfect zicht op alles wat zich achter de auto afspeelt. Verre reizen veranderen in korte ritten dankzij de WiFi-hotspot. U kunt meerdere mobiele apparaten verbinden met de internetaansluiting in de auto. Of het buiten nu warm is of koud, dankzij automatische airconditioning is het binnen altijd behaaglijk. Als het regent, schakelt de regensensor volautomatisch de ruitenwissers in. Met keyless entry kunt u de portieren ontgrendelen terwijl de autosleutel in uw jas, broekzak of tas zit. U bent in deze Nissan ook voorzien van WIFI-hotspot, adaptief TFT-instrumentenpaneel, buitentemperatuurmeter, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en versnellingspook en isofix-aansluiting. In de Nissan Juke heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Wanneer u per ongeluk over de wegmarkering rijdt, geeft lane assist een waarschuwingssignaal. Een veilige extra is de Brake Assist. Uit onderzoek blijkt dat bestuurders bij een noodstop niet het maximum uit hun remkracht halen. Met deze automatische remondersteuning wel. Met voorzieningen als traffic sign recognition, hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg. Wilt u met deze Nissan Juke een proefrit maken? Bel of mail ons dan nu voor een afspraak. Deze auto is bij ons in de showroom te bezichtigen! Hoewel aan de informatie op onze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kunnen wij niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoeringen en beschikbaarheid van onze auto's kunt u contact opnemen met ons op het telefoonnummer: 010-5112399 De prijzen die wij adverteren zijn rijklaar prijzen dus geen aflevering kosten achteraf !
Toon meerGebruik onze online taxatietool. In slechts twee stappen ontvangt u een indicatieve inruilwaarde voor uw auto. Deze inruilwaarde berekenen wij op basis van marktgegevens en onze eigen database. Zo heeft u snel een goede indicatie wat u voor uw huidige auto terug zou kunnen krijgen en hoeft u niet direct naar de showroom. Wel zo handig!
Rodenrijseweg 57
2651 BN BERKEL EN RODENRIJS