1.0 DIG-T 117pk N-Connecta
| Bouwjaar | 16-06-2020 | |
| Kilometerstand | 73.002 km | |
| Brandstof | Benzine | |
| Transmissie | Handgeschakeld | |
| Energielabel | ||
| Motorvermogen | 86 kW (117PK) |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 73.002 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kenteken | H-216-XP |
| Kleur | White (wit parelmoer) |
| Vermogen | 86 kW (117PK) |
| Deuren | 4-deurs |
| Gewicht | 1.157 kg |
| Treklast geremd | 1.250 kg |
| Treklast ongeremd | 628 kg |
| CO2 uitstoot | 135 g/km |
| Datum deel 1 | 16-06-2020 |
| Nieuwprijs | € 28.590 |
| Wegenbelasting v.a. | € 172 per kwartaal |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| BTW aftrekbaar | Marge |
Bij de bouw van de NISSAN Juke wordt niets aan het toeval overgelaten. Vandaar dat hier een auto staat die in optimale conditie verkeert. Met zijn benzinemotor en handgeschakelde zesversnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Ook is de auto voorzien van: 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten. Nooit meer parkeerschade dankzij de achteruitrijcamera met parkassistent. Mooie extra is de ingebouwde WIFI-hotspot. Altijd en overal online! In een auto als deze kunt u niet zonder automatische airconditioning, zodat de temperatuur altijd goed is. Als het regent, schakelt de regensensor volautomatisch de ruitenwissers in. Bijzonder prettige optie is de keyless entry. De sensor herkent uw aanwezigheid en de auto gaat van het slot. Met WIFI-hotspot, adaptief TFT-instrumentenpaneel, buitentemperatuurmeter, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en versnellingspook en isofix-aansluiting is deze auto helemaal compleet. De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze NISSAN Juke samen. Even niet geconcentreerd of afgeleid? Dan zorgt de lane assist dat u in het juiste spoor blijft. Een noodstop maken doet u liever niet. Maar áls het nodig is, geeft de Brake Assist maximale ondersteuning. De auto is ook uitgerust met traffic sign recognition, hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem. Bel nu onze verkoopadviseur voor een proefrit! Deze auto is bij ons in de showroom te bezichtigen! Hoewel aan de informatie op onze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kunnen wij niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoeringen en beschikbaarheid van onze auto's kunt u contact opnemen met ons op het telefoonnummer: 010-5112399 De prijzen die wij adverteren zijn rijklaar prijzen dus geen aflevering kosten achteraf !
Toon meerGebruik onze online taxatietool. In slechts twee stappen ontvangt u een indicatieve inruilwaarde voor uw auto. Deze inruilwaarde berekenen wij op basis van marktgegevens en onze eigen database. Zo heeft u snel een goede indicatie wat u voor uw huidige auto terug zou kunnen krijgen en hoeft u niet direct naar de showroom. Wel zo handig!
Rodenrijseweg 57
2651 BN BERKEL EN RODENRIJS