1.0 DIG-T N-Connecta
| Bouwjaar | 30-06-2021 | |
| Kilometerstand | 46.221 km | |
| Brandstof | Benzine | |
| Transmissie | Handgeschakeld | |
| Energielabel | B | |
| Motorvermogen | 84 kW (115PK) |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 46.221 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kenteken | L-601-NR |
| Kleur | Blanc white |
| Energielabel | B |
| Vermogen | 84 kW (115PK) |
| Deuren | 5-deurs |
| Gewicht | 1.162 kg |
| Treklast geremd | 1.250 kg |
| Treklast ongeremd | 631 kg |
| Verbruik snelweg | 4.4 liter per 100 km |
| Verbruik stad | 5.8 liter per 100 km |
| CO2 uitstoot | 134 g/km |
| Datum deel 1 | 30-06-2021 |
| Nieuwprijs | € 28.441 |
| Wegenbelasting v.a. | € 172 per kwartaal |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| BTW aftrekbaar | Marge |
Gebruik onze online taxatietool. In slechts twee stappen ontvangt u een indicatieve inruilwaarde voor uw auto. Deze inruilwaarde berekenen wij op basis van marktgegevens en onze eigen database. Zo heeft u snel een goede indicatie wat u voor uw huidige auto terug zou kunnen krijgen en hoeft u niet direct naar de showroom. Wel zo handig!
Phileas Foggstraat 39
7825 AK Emmen