1.2 DIG-T 115pk Connect Edition Safety Pack
| Bouwjaar | 12-01-2016 | |
| Kilometerstand | 78.117 km | |
| Brandstof | Benzine | |
| Transmissie | Handgeschakeld | |
| Energielabel | D | |
| Motorvermogen | 85 kW (116PK) |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 78.117 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kenteken | HX-163-V |
| Kleur | Malbec Black (zwart parelmoer) |
| Energielabel | D |
| Vermogen | 85 kW (116PK) |
| Deuren | 5-deurs |
| Gewicht | 1.178 kg |
| Treklast geremd | 1.250 kg |
| Treklast ongeremd | 639 kg |
| Verbruik snelweg | 4.9 liter per 100 km |
| Verbruik stad | 7.1 liter per 100 km |
| CO2 uitstoot | 128 g/km |
| Datum deel 1 | 12-01-2016 |
| Nieuwprijs | € 25.240 |
| Wegenbelasting v.a. | € 172 per kwartaal |
| BTW aftrekbaar | Marge |
Gebruik onze online taxatietool. In slechts twee stappen ontvangt u een indicatieve inruilwaarde voor uw auto. Deze inruilwaarde berekenen wij op basis van marktgegevens en onze eigen database. Zo heeft u snel een goede indicatie wat u voor uw huidige auto terug zou kunnen krijgen en hoeft u niet direct naar de showroom. Wel zo handig!
Rodenrijseweg 57
2651 BN BERKEL EN RODENRIJS