1.6 Hybrid N-Connecta
| Bouwjaar | 29-09-2023 | |
| Kilometerstand | 32.024 km | |
| Brandstof | Hybride Benzine | |
| Transmissie | Automaat | |
| Energielabel | A | |
| Motorvermogen | 105 kW (143PK) |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kilometerstand | 32.024 km |
| Brandstof | Hybride Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kenteken | T-021-ZP |
| Kleur | Platinum Silver (KY0) |
| Energielabel | A |
| Vermogen | 105 kW (143PK) |
| Deuren | 5-deurs |
| Gewicht | 1.300 kg |
| Treklast geremd | 750 kg |
| Treklast ongeremd | 500 kg |
| CO2 uitstoot | 112 g/km |
| Datum deel 1 | 29-09-2023 |
| Nieuwprijs | € 35.839 |
| Wegenbelasting v.a. | € 199 per kwartaal |
| Topsnelheid | 166 km/h |
| BTW aftrekbaar | Volledig belast |
Het unieke van Japanse auto's als deze Nissan Juke is dat ze zo goed doordacht zijn. Ieder onderdeel is doorontwikkeld, maar tegelijk is deze auto meer dan de optelsom van al zijn onderdelen. Deze auto biedt stijl, klasse maar bovenal kwaliteit. Het is een hybride, daardoor is de auto zuinig met brandstof. Op koude en donkere dagen zijn de verwarmbare voorstoelen een uitkomst. De strakke sportstoelen hebben niet alleen de looks, maar bewijzen ook hun functie als u wat meer vraagt in de uitdagende bochten. Nooit meer koude handen of koude vingers in de auto. Stuurverwarming zorgt ervoor dat het stuur behaaglijk warm aanvoelt. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging. Soepel inparkeren gaat gemakkelijker dan u verwacht dankzij de achteruitrijcamera. De speciale app verbindt met Connected Services, die de status van vitale functies bijhoudt en waarschuwt als u bijvoorbeeld moet tanken, de bandenspanning moet controleren of olie moet bijvullen. Een optie die de veiligheid verhoogt, is de bediening vanaf het stuur van het audiosysteem (met DAB-radio!) en het full map navigatiesysteem. Als u wilt kunt u beiden zelfs met uw stem bedienen. Onbedoeld snijden na het inhalen gebeurt niet meer, dankzij de achteropkomend verkeer waarschuwing. De auto is ook uitgevoerd met automatische airconditioning. Ook is de Nissan uitgerust met: regensensor, cruise control, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel en lederen versnellingspook. De Nissan Juke is uw trouwe partner onderweg, want hij houdt continu voor u de situatie op en om de weg in de gaten. Volautomatische veiligheidssystemen kunnen daarbij ingrijpen om u voor gevaarlijke situaties te behoeden. Onderweg zorgt verkeersborddetectie ervoor dat u geen waarschuwingsbord mist. Indien u onbedoeld de rijstrook lijkt te verlaten, reageert het Lane-keeping systeem meteen en corrigeert. Deze Nissan Juke blijft altijd alert. Zo wordt gebruik gemaakt van forward collision warning. Bij het mogelijke risico op een aanrijding met een voertuig voor u, slaat het systeem alarm. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem. Bel nu voor een afspraak en overtuig uzelf.
Toon meerGebruik onze online taxatietool. In slechts twee stappen ontvangt u een indicatieve inruilwaarde voor uw auto. Deze inruilwaarde berekenen wij op basis van marktgegevens en onze eigen database. Zo heeft u snel een goede indicatie wat u voor uw huidige auto terug zou kunnen krijgen en hoeft u niet direct naar de showroom. Wel zo handig!
Handelstraat 5
5831 AV Boxmeer