1.6 Hybrid N-Connecta
| Bouwjaar | 29-04-2024 | |
| Kilometerstand | 27.249 km | |
| Brandstof | Hybride Benzine | |
| Transmissie | Automaat | |
| Energielabel | B | |
| Motorvermogen | 105 kW (143PK) |
| Bouwjaar | 2024 |
| Kilometerstand | 27.249 km |
| Brandstof | Hybride Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kenteken | JHR-02-S |
| Kleur | Pearl White |
| Energielabel | B |
| Vermogen | 105 kW (143PK) |
| Deuren | 5-deurs |
| Gewicht | 1.300 kg |
| Treklast geremd | 750 kg |
| Treklast ongeremd | 500 kg |
| CO2 uitstoot | 112 g/km |
| Datum deel 1 | 29-04-2024 |
| Nieuwprijs | € 34.990 |
| Wegenbelasting v.a. | € 199 per kwartaal |
| Topsnelheid | 166 km/h |
| BTW aftrekbaar | Volledig belast |
Wilt u een afspraak maken? Plan dan eenvoudig uw showroombezoek op: https://www.autoheurkens.nl/contact/ We staan naast een bezoek aan onze vestiging u ook graag te woord via telefoon, mail, chat of video. Auto Heurkens is Renault-dealer en Top-Occasion Centrum alle merken voor Limburg en Zuid-Oost Brabant met vestigingen in Weert en Roermond. De geadverteerde prijs is inclusief onvermijdbare kosten.
Toon meerGebruik onze online taxatietool. In slechts twee stappen ontvangt u een indicatieve inruilwaarde voor uw auto. Deze inruilwaarde berekenen wij op basis van marktgegevens en onze eigen database. Zo heeft u snel een goede indicatie wat u voor uw huidige auto terug zou kunnen krijgen en hoeft u niet direct naar de showroom. Wel zo handig!
Jacob Romenweg 8
6042 EZ Roermond