1.6 Hybrid N-Design
| Bouwjaar | 29-03-2024 | |
| Kilometerstand | 37.864 km | |
| Brandstof | Hybride Benzine | |
| Transmissie | Automaat | |
| Energielabel | B | |
| Motorvermogen | 105 kW (143PK) |
| Bouwjaar | 2024 |
| Kilometerstand | 37.864 km |
| Brandstof | Hybride Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kenteken | Z-755-FR |
| Kleur | Two-tone (pearl white/black) |
| Energielabel | B |
| Vermogen | 105 kW (143PK) |
| Deuren | 5-deurs |
| Gewicht | 1.300 kg |
| Treklast geremd | 750 kg |
| Treklast ongeremd | 500 kg |
| CO2 uitstoot | 111 g/km |
| Datum deel 1 | 29-03-2024 |
| Nieuwprijs | € 38.440 |
| Wegenbelasting v.a. | € 199 per kwartaal |
| Topsnelheid | 166 km/h |
| BTW aftrekbaar | Volledig belast |
Occasions bij Terwolde Zwolle – Persoonlijk advies & betrouwbare service Bent u op zoek naar een jonge, betrouwbare occasion? Bij Terwolde Zwolle vindt u een zorgvuldig geselecteerd aanbod van gebruikte Nissan- en Mitsubishi-auto’s, bedrijfswagens én occasions van andere merken, inclusief elektrische en hybride modellen. Elk voertuig is grondig gecontroleerd, rijklaar gemaakt en voorzien van duidelijke garantievoorwaarden. Als onderdeel van Terwolde – de grootste Nissan- en Mitsubishi-dealer in Oost-Nederland – combineren wij merkexpertise met persoonlijke service. Onze adviseurs begeleiden u graag van oriëntatie tot aflevering – én daarna. ---- Waarom kiezen voor een occasion bij Terwolde Zwolle? ✔ Ruime keuze in jonge en betrouwbare occasions ✔ 100% gecontroleerde voertuigen, rijklaar afgeleverd ✔ Elektrisch, hybride, benzine en diesel beschikbaar ✔ BOVAG-garantie en Nationale Auto Pas ✔ Eerlijk inruilvoorstel voor uw huidige auto ✔ Financiering en verzekering in eigen huis geregeld ✔ Persoonlijke begeleiding door een ervaren verkoopadviseur ---- Onze diensten voor occasionklanten ✔ Vrijblijvende proefrit mogelijk ✔ Scherpe offertes – met of zonder inruil ✔ Snelle beschikbaarheid: direct uit voorraad leverbaar ✔ Transparant onderhoudsverleden ✔ Onderhoud en service onder één dak 📍 Bezoek onze showroom in Zwolle (Nissan & Mitsubishi) of bekijk het actuele aanbod op www.terwolde.nl – de koffie staat voor u klaar!
Toon meerGebruik onze online taxatietool. In slechts twee stappen ontvangt u een indicatieve inruilwaarde voor uw auto. Deze inruilwaarde berekenen wij op basis van marktgegevens en onze eigen database. Zo heeft u snel een goede indicatie wat u voor uw huidige auto terug zou kunnen krijgen en hoeft u niet direct naar de showroom. Wel zo handig!
Nikolaus Ottostraat 7a
8013 NG Zwolle