DIG-T 114 MT N-Design
| Bouwjaar | 08-05-2024 | |
| Kilometerstand | 13.643 km | |
| Brandstof | Benzine | |
| Transmissie | Handgeschakeld | |
| Energielabel | D | |
| Motorvermogen | 84 kW (115PK) |
| Bouwjaar | 2024 |
| Kilometerstand | 13.643 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kenteken | Z-709-LP |
| Kleur | Two-Tone: Ceramic Grey/Black) |
| Energielabel | D |
| Vermogen | 84 kW (115PK) |
| Deuren | 5-deurs |
| Gewicht | 1.162 kg |
| Treklast geremd | 1.250 kg |
| Treklast ongeremd | 631 kg |
| CO2 uitstoot | 134 g/km |
| Datum deel 1 | 08-05-2024 |
| Nieuwprijs | € 37.340 |
| Wegenbelasting v.a. | € 172 per kwartaal |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| BTW aftrekbaar | Marge |
Wilt u een afspraak maken? Plan dan eenvoudig uw showroombezoek op: https://www.autoheurkens.nl/contact/ We staan naast een bezoek aan onze vestiging u ook graag te woord via telefoon, mail, chat of video. Auto Heurkens is Renault-dealer en Top-Occasion Centrum alle merken voor Limburg en Zuid-Oost Brabant met vestigingen in Weert en Roermond. De geadverteerde prijs is inclusief onvermijdbare kosten.
Toon meerGebruik onze online taxatietool. In slechts twee stappen ontvangt u een indicatieve inruilwaarde voor uw auto. Deze inruilwaarde berekenen wij op basis van marktgegevens en onze eigen database. Zo heeft u snel een goede indicatie wat u voor uw huidige auto terug zou kunnen krijgen en hoeft u niet direct naar de showroom. Wel zo handig!
Jacob Romenweg 8
6042 EZ Roermond