Hybrid 143pk N-Design | NIEUW | € 4.000 korting | Cold Pack | Technology Pack | App Connect | 360-Camera | Blind Spot | Keyless
| Bouwjaar | 2026 | |
| Kilometerstand | 40 km | |
| Brandstof | Hybride Benzine | |
| Transmissie | Automaat | |
| Energielabel | B | |
| Motorvermogen | 105 kW (143PK) |
| Bouwjaar | 2026 |
| Kilometerstand | 40 km |
| Brandstof | Hybride Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kleur | Pearl White Two-Tone (wit metallic) |
| Energielabel | B |
| Vermogen | 105 kW (143PK) |
| Deuren | 5-deurs |
| Gewicht | 1.330 kg |
| Treklast geremd | 1.250 kg |
| Treklast ongeremd | 628 kg |
| Verbruik snelweg | 4.9 liter per 100 km |
| Verbruik stad | 4.9 liter per 100 km |
| CO2 uitstoot | 108 g/km |
| Nieuwprijs | € 38.090 |
| Wegenbelasting v.a. | € 199 per kwartaal |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| BTW aftrekbaar | Volledig belast |
Het betreft een nieuwe auto. Direct leverbaar!! De Voorraadpremie van € 4.000 is reeds in de verkoopprijs verwerkt. De genoemde prijs is rijklaar, inclusief metallic lak. Vraag ons naar de voorwaarden.
Toon meerGebruik onze online taxatietool. In slechts twee stappen ontvangt u een indicatieve inruilwaarde voor uw auto. Deze inruilwaarde berekenen wij op basis van marktgegevens en onze eigen database. Zo heeft u snel een goede indicatie wat u voor uw huidige auto terug zou kunnen krijgen en hoeft u niet direct naar de showroom. Wel zo handig!
ALPHEN AAN DEN RIJN