Electric 39kWh Tekna | Leder | Navigatie | Apple CarPlay | Android Auto | App Connect | Keyless
| Bouwjaar | 19-02-2025 | |
| Kilometerstand | 9.817 km | |
| Brandstof | Elektrisch | |
| Transmissie | Automaat | |
| Energielabel | ||
| Motorvermogen | 90 kW (123PK) |
| Bouwjaar | 2025 |
| Kilometerstand | 9.817 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Kenteken | HFR-12-B |
| Kleur | Solid White |
| Vermogen | 90 kW (123PK) |
| Deuren | 4-deurs |
| Gewicht | 1.480 kg |
| Datum deel 1 | 19-02-2025 |
| Nieuwprijs | € 28.317 |
| Wegenbelasting v.a. | € 177 per kwartaal |
| Topsnelheid | 144 km/h |
| BTW aftrekbaar | Marge |
De genoemde prijs is compleet rijklaar en de auto wordt geleverd met de resterende fabrieksgarantie tot 19 februari 2028 en/of 100.000 kilometer (afhankelijk wat het eerst passeert) en de auto wordt vervolgd in het lopende onderhoudsschema. Vraag ons naar de voorwaarden.
Toon meerGebruik onze online taxatietool. In slechts twee stappen ontvangt u een indicatieve inruilwaarde voor uw auto. Deze inruilwaarde berekenen wij op basis van marktgegevens en onze eigen database. Zo heeft u snel een goede indicatie wat u voor uw huidige auto terug zou kunnen krijgen en hoeft u niet direct naar de showroom. Wel zo handig!
ALPHEN AAN DEN RIJN