Electric 40kWh N-Connecta Led pack
| Bouwjaar | 30-12-2021 | |
| Kilometerstand | 53.758 km | |
| Brandstof | Elektrisch | |
| Transmissie | Automaat | |
| Energielabel | ||
| Motorvermogen | 90 kW (123PK) |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 53.758 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Kenteken | N-627-VF |
| Kleur | White (wit parelmoer) |
| Vermogen | 90 kW (123PK) |
| Deuren | 4-deurs |
| Gewicht | 1.480 kg |
| Datum deel 1 | 30-12-2021 |
| Nieuwprijs | € 37.390 |
| Wegenbelasting v.a. | € 177 per kwartaal |
| Topsnelheid | 144 km/h |
| BTW aftrekbaar | Volledig belast |
Elektrisch rijden is ontspannen rijden. Achter het stuur van deze NISSAN Leaf kunt u zich in alle rust concentreren op de weg. CO2-uitstoot? Met de elektromotor rijdt u stil en schoon! Kou en regen maken geen indruk. Binnen zit u comfortabel dankzij de stoelverwarming. Niet alleen u, maar ook uw passagiers zitten goed, dankzij de verwarmde achterbank. Ook 17 inch lichtmetalen velgen, led-koplampen, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en stoffen bekleding zijn aan boord. Met adaptive cruise control houdt de auto zelfstandig afstand tot uw voorligger. Een veiligheidsverhogende optie waarmee u comfortabel onderweg bent. Deze auto kent elke bestemming als z'n broekzak, dankzij het full map audio-navigatie. Ook is de auto voorzien van automatische airconditioning. De DAB-ontvanger zorgt voor een ruime keuze uit digitale radiozenders en een kristalheldere geluidsweergave. Superstrak parkeren wordt een eitje dankzij de parkeersensoren. Extra opties op deze auto zijn: regensensor, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, 2 isofix-aansluitingen en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening. Zoals u mag verwachten van deze NISSAN Leaf is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Bij de veiligheidssystemen van deze auto hoort ook de verkeersbord-detectie. Die leest tijdens het rijden als het ware met u mee en attendeert u op de significante verkeersborden langs en boven de weg. Dankzij de lane assist blijft u keurig binnen de lijnen op de weg. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als dodehoekdetectie, ESP met ebd, abs en hill start functie en bandenspanningcontrolesysteem, bent u steeds veilig onderweg. Wanneer wilt u een proefrit maken? Neem contact op en we maken een afspraak voor een muisstille rit in deze elektrische droomauto!
Toon meerGebruik onze online taxatietool. In slechts twee stappen ontvangt u een indicatieve inruilwaarde voor uw auto. Deze inruilwaarde berekenen wij op basis van marktgegevens en onze eigen database. Zo heeft u snel een goede indicatie wat u voor uw huidige auto terug zou kunnen krijgen en hoeft u niet direct naar de showroom. Wel zo handig!
Rodenrijseweg 57
2651 BN BERKEL EN RODENRIJS