1.0 IG-T N-Sport
| Bouwjaar | 28-05-2019 | |
| Kilometerstand | 122.115 km | |
| Brandstof | Benzine | |
| Transmissie | Handgeschakeld | |
| Energielabel | C | |
| Motorvermogen | 74 kW (101PK) |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 122.115 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kenteken | ZG-498-F |
| Kleur | Solid White |
| Energielabel | C |
| Vermogen | 74 kW (101PK) |
| Deuren | 5-deurs |
| Gewicht | 1.035 kg |
| Treklast geremd | 1.200 kg |
| Treklast ongeremd | 555 kg |
| Verbruik snelweg | 4.0 liter per 100 km |
| Verbruik stad | 5.6 liter per 100 km |
| CO2 uitstoot | 105 g/km |
| Datum deel 1 | 28-05-2019 |
| Nieuwprijs | € 21.591 |
| Wegenbelasting v.a. | € 119 per kwartaal |
| Topsnelheid | 184 km/h |
| BTW aftrekbaar | Volledig belast |
Deze Nissan Micra geeft z'n grotere collega's het nakijken, zeker in de stad. Pittig in prestaties en bijzonder voordelig in gebruik. Hij heeft een benzinemotor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Ook 17 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging horen tot de voorzieningen op deze auto. Achteruitrijden en inparkeren worden een eitje dankzij de achteruitrijcamera. Wegwijs in elke wijk, stad of reisbestemming? Daarvoor zorgt het full map navigatiesysteem! Mag de muziek wat zachter? U past het volume probleemloos aan met de audiobediening op het stuur. Voor een storingvrije radio-ontvangst zorgt de ingebouwde DAB-ontvanger. Kleine ritjes, grote reizen - altijd een relaxte aankomst dankzij de cruise control. Deze auto is voorzien van keyless entry, airconditioning, lederen stuur en versnellingspook en boordcomputer. De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Nissan Micra samen. Brake assist herkent een noodsituatie en voert de remdruk op om de remweg te verkorten. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Nissan bovendien hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem. Even bellen voor een afspraak en u kunt deze auto van top tot teen zelf bekijken. Wilt u meer weten over deze auto of een afspraak voor bezichtiging maken, bel dan met Bochane Ede afdeling verkoop en vraag naar één van de verkoopadviseurs of stuur een e-mailbericht . Autobedrijf Bochane Ede behoort tot de in de regio welbekende Bochane Groep. Bochane Ede is officieel dealer van RENAULT, DACIA en NISSAN. Er staat voor ieder merk een vakkundig team klaar voor u! Dat betekent dat u verzekerd bent van een schat aan ervaring, kennis en de hoogst denkbare service. Autobedrijf Bochane beschikt o.a. over een eigen leaseafdeling en verhuurmaatschappij. Daarnaast kunnen wij verzekeringsoffertes aanbieden. Ons verkoopteam kan ook bemiddelen indien u de aanschaf overweegt van één van de andere automerken die de Bochane Groep levert of als u een interessante occasion heeft gezien op één van onze andere vestigingen. We maken graag een offerte voor u of bieden u een vrijblijvende proefrit aan. De verkoopprijs van deze auto is inclusief een geldige APK. De auto wordt op uw naam overgeschreven en heeft tevens een pre inspectie en vloeistofcontrole gehad. Onderhoud en garantiepakketten bieden wij u graag tegen meerprijs aan. Graag tot ziens bij Bochane Ede!
Toon meerGebruik onze online taxatietool. In slechts twee stappen ontvangt u een indicatieve inruilwaarde voor uw auto. Deze inruilwaarde berekenen wij op basis van marktgegevens en onze eigen database. Zo heeft u snel een goede indicatie wat u voor uw huidige auto terug zou kunnen krijgen en hoeft u niet direct naar de showroom. Wel zo handig!
Galvanistraat 111
6716 AE Ede