ADVANCE 52 kWh
| Bouwjaar | 2026 | |
| Kilometerstand | 10 km | |
| Brandstof | Elektrisch | |
| Transmissie | Automaat | |
| Energielabel | A | |
| Motorvermogen | 110 kW (150PK) |
| Bouwjaar | 2026 |
| Kilometerstand | 10 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Kleur | Pure White |
| Energielabel | A |
| Vermogen | 110 kW (150PK) |
| Deuren | 5-deurs |
| Gewicht | 1.452 kg |
| Wegenbelasting v.a. | € 177 per kwartaal |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| BTW aftrekbaar | Volledig belast |
Deze Nissan Micra staat in voorraadbestelling en is beschikbaar voor de verkoop. Rijd als een van de eersten in de volledig nieuwe Nissan Micra. Als zakelijke rijder profiteert u van de lagere 16% bijtelling over € 30.000 fiscale waarde. Luxe uitrusting en voorzien van het grote 52kWh batterijpakket met 416 km rijbereik! De genoemde prijs is met verrekening van alle particuliere commerciële actie's, incl. opties, incl. onvermijdbare kosten, nodig voor aflevering aan de consument. Optionele pakketten zijn altijd de keuze van de consument en kunnen desgewenst tegen meerprijs geleverd worden. Betreft nieuwe en ongeregistreerde auto. Wilt u een afspraak maken? Plan dan eenvoudig uw showroombezoek op: https://www.autoheurkens.nl/contact/ We staan naast een bezoek aan onze vestiging u ook graag te woord via telefoon, mail, chat of video. Auto Heurkens is Renault-dealer en Top-Occasion Centrum alle merken voor Limburg en Zuid-Oost Brabant met vestigingen in Weert en Roermond. De geadverteerde prijs is inclusief onvermijdbare kosten.
Toon meerGebruik onze online taxatietool. In slechts twee stappen ontvangt u een indicatieve inruilwaarde voor uw auto. Deze inruilwaarde berekenen wij op basis van marktgegevens en onze eigen database. Zo heeft u snel een goede indicatie wat u voor uw huidige auto terug zou kunnen krijgen en hoeft u niet direct naar de showroom. Wel zo handig!
Jacob Romenweg 8
6042 EZ Roermond