ADVANCE 52 kWh
| Bouwjaar | 2026 | |
| Kilometerstand | 2.500 km | |
| Brandstof | Elektrisch | |
| Transmissie | Automaat | |
| Energielabel | A | |
| Motorvermogen | 110 kW (150PK) |
| Bouwjaar | 2026 |
| Kilometerstand | 2.500 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Kenteken | KGK-12-G |
| Kleur | Zwart |
| Energielabel | A |
| Vermogen | 110 kW (150PK) |
| Deuren | 5-deurs |
| Gewicht | 1.427 kg |
| Treklast geremd | 500 kg |
| Treklast ongeremd | 500 kg |
| Nieuwprijs | € 34.220 |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| BTW aftrekbaar | Volledig belast |
Gebruik onze online taxatietool. In slechts twee stappen ontvangt u een indicatieve inruilwaarde voor uw auto. Deze inruilwaarde berekenen wij op basis van marktgegevens en onze eigen database. Zo heeft u snel een goede indicatie wat u voor uw huidige auto terug zou kunnen krijgen en hoeft u niet direct naar de showroom. Wel zo handig!
Witte Paal 321
1742 LD SCHAGEN