ADVANCE - Launch Edition 52 kWh
| Bouwjaar | 19-11-2025 | |
| Kilometerstand | 1.968 km | |
| Brandstof | Elektrisch | |
| Transmissie | Automaat | |
| Energielabel | A | |
| Motorvermogen | 110 kW (150PK) |
| Bouwjaar | 2025 |
| Kilometerstand | 1.968 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Kenteken | JND-89-S |
| Kleur | Noble marine |
| Energielabel | A |
| Vermogen | 110 kW (150PK) |
| Deuren | 5-deurs |
| Gewicht | 1.427 kg |
| Treklast geremd | 500 kg |
| Treklast ongeremd | 500 kg |
| Datum deel 1 | 19-11-2025 |
| Nieuwprijs | € 34.200 |
| Wegenbelasting v.a. | € 158 per kwartaal |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| BTW aftrekbaar | Volledig belast |
Wilt u een afspraak maken? Plan dan eenvoudig uw showroombezoek op: https://www.autoheurkens.nl/contact/ We staan naast een bezoek aan onze vestiging u ook graag te woord via telefoon, mail, chat of video. Auto Heurkens is Renault-dealer en Top-Occasion Centrum alle merken voor Limburg en Zuid-Oost Brabant met vestigingen in Weert en Roermond. De geadverteerde prijs is inclusief onvermijdbare kosten.
Toon meerGebruik onze online taxatietool. In slechts twee stappen ontvangt u een indicatieve inruilwaarde voor uw auto. Deze inruilwaarde berekenen wij op basis van marktgegevens en onze eigen database. Zo heeft u snel een goede indicatie wat u voor uw huidige auto terug zou kunnen krijgen en hoeft u niet direct naar de showroom. Wel zo handig!
Jacob Romenweg 8
6042 EZ Roermond