IG-T 92 Xtronic Kiiro
| Bouwjaar | 11-08-2022 | |
| Kilometerstand | 49.285 km | |
| Brandstof | Benzine | |
| Transmissie | Automaat | |
| Energielabel | C | |
| Motorvermogen | 68 kW (93PK) |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 49.285 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kenteken | JLN-54-K |
| Kleur | Gunmetal Grey |
| Energielabel | C |
| Vermogen | 68 kW (93PK) |
| Deuren | 5-deurs |
| Gewicht | 1.043 kg |
| Treklast geremd | 1.200 kg |
| Treklast ongeremd | 555 kg |
| CO2 uitstoot | 142 g/km |
| Datum deel 1 | 11-08-2022 |
| Nieuwprijs | € 27.939 |
| Wegenbelasting v.a. | € 119 per kwartaal |
| Topsnelheid | 171 km/h |
| BTW aftrekbaar | Marge |
Deze speciale limited edition is een samenwerking tussen Nissan en Warner Bros. De lancering van deze uitvoering was ter gelegenheid van de film 'The Batman' in 2022. 'Kiiro' is Japans voor de kleur geel. Deze Nissan Micra heeft dan ook gele sierlijsten op de bumpers en portieren. Verder is deze auto uitgerust met o.a. airconditioning, cruise control, navigatiesysteem, Apple Carplay & Android Auto, stoelverwarming, parkeersensoren achter, extra getint glas, elektrisch bedienbare ramen voor, elektrisch bedienbare en inklapbare buitenspiegels, 17 inch lichtmetalen velgen in het zwart, zwarte spiegelkappen, DAB radio, etc. Inruil en financiering mogelijk! Hoewel deze Nissan Micra nogal een fotogenieke auto is komt zijn schoonheid in het echt het beste tot zijn recht. Wij nodigen u dan ook graag uit voor een kop koffie of thee om zelf te zien hoe mooi deze auto in het echt is! Tevens kunt u een proefrit maken en doen wij u graag een persoonlijk voorstel. Wilt u een afspraak maken? Plan dan eenvoudig uw showroombezoek op: https://www.autoheurkens.nl/contact/ We staan naast een bezoek aan onze vestiging u ook graag te woord via telefoon, mail, chat of video. Auto Heurkens is Renault-dealer en Top-Occasion Centrum alle merken voor Limburg en Zuid-Oost Brabant met vestigingen in Weert en Roermond. De geadverteerde prijs is inclusief onvermijdbare kosten.
Toon meerGebruik onze online taxatietool. In slechts twee stappen ontvangt u een indicatieve inruilwaarde voor uw auto. Deze inruilwaarde berekenen wij op basis van marktgegevens en onze eigen database. Zo heeft u snel een goede indicatie wat u voor uw huidige auto terug zou kunnen krijgen en hoeft u niet direct naar de showroom. Wel zo handig!
Jacob Romenweg 8
6042 EZ Roermond