2.0 dCi 145 L2H1 Acenta
| Bouwjaar | 07-01-2021 | |
| Kilometerstand | 66.544 km | |
| Brandstof | Diesel | |
| Transmissie | Handgeschakeld | |
| Energielabel | ||
| Motorvermogen | 107 kW (146PK) |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 66.544 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kenteken | VJB-77-S |
| Kleur | Urban Grey |
| Vermogen | 107 kW (146PK) |
| Deuren | 5-deurs |
| Gewicht | 1.884 kg |
| Treklast geremd | 2.000 kg |
| Treklast ongeremd | 750 kg |
| Verbruik snelweg | 5.5 liter per 100 km |
| Verbruik stad | 5.7 liter per 100 km |
| CO2 uitstoot | 200 g/km |
| Datum deel 1 | 07-01-2021 |
| Nieuwprijs | € 32.398 |
| Wegenbelasting v.a. | € 174 per kwartaal |
| BTW aftrekbaar | Volledig belast |
Prijs is ex. BTW/BPM Officieel dealer van NISSAN en MITSUBISHI Auto Sturm Spijkenisse aan de Pascalweg 2 heet u welkom, dé weg naar uw nieuwe NISSAN, MITSUBISHI of vertrouwde kwaliteitsoccasion. Bij onze vestiging in Spijkenisse kunt u terecht voor het complete gamma personen-, bedrijfs- en elektrische voertuigen die NISSAN en MITSUBISHI te bieden hebben en helpen onze experts u graag met al uw vragen over onze modellen, leasing, financiering en occasions. Kies voor extra zekerheid op een occasion met het Auto Sturm Pluspakket nu voor € 799 Dit pakket omvat: - 12 maanden BOVAG-garantie - Tenaamstelling - Auto Sturm 40 puntencheck - Onderhoudsbeurt - 10.000 km en/of 6 maanden onderhoudsvrij - Minimaal 12 maanden geldige APK - Professionele poetsbeurt (binnen en buiten) - Halve tank brandstof of volle accu - 12 maanden mobiliteitsgarantie - Auto Sturm Veiligheidspakket Wij stellen het op prijs dat u geïnteresseerd bent in het zorgvuldig samengestelde aanbod van Auto Sturm. Hoewel de informatie op deze internetsite met uiterste zorg is opgesteld, zijn wijzigingen in modellen, uitvoeringen, prijzen, technische specificaties, afbeeldingen, of andere informatie op deze internetsite te allen tijde voorbehouden. LET OP: Voertuigopties zijn automatisch gegenereerd en kunnen daarom afwijken van de daadwerkelijke opties. Aan de inhoud van deze internetsite kunnen derhalve op geen enkele wijze rechten worden ontleend. Neem bij twijfel over de juistheid van deze advertentie altijd contact op met de verkoop afdeling van Auto Sturm. Omdat de kleurweergave via een computermonitor of telefoonscherm beperkingen kan hebben, verwijzen wij u voor een natuurgetrouwe kleurweergave door naar de dichtstbijzijnde Auto Sturm vestiging. Wij verwelkomen u graag. Kom langs! Alvorens u naar ons afreist is het wenselijk om contact met ons op te nemen om teleurstelling te voorkomen. De content op deze website/pagina is gedeeltelijk gegenereerd met behulp van kunstmatige intelligentie (AI). Hoewel wij streven naar nauwkeurigheid, kan de output onjuistheden of vooroordelen bevatten. De inhoud is gecontroleerd door menselijke redactie, maar wij adviseren gebruikers om kritische informatie onafhankelijk te verifiëren. Wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor onjuistheden die voortvloeit uit het gebruik van deze informatie.
Toon meerGebruik onze online taxatietool. In slechts twee stappen ontvangt u een indicatieve inruilwaarde voor uw auto. Deze inruilwaarde berekenen wij op basis van marktgegevens en onze eigen database. Zo heeft u snel een goede indicatie wat u voor uw huidige auto terug zou kunnen krijgen en hoeft u niet direct naar de showroom. Wel zo handig!
Pascalweg 2
3208 KL Spijkenisse