1.2 DIG-T N-Connecta
| Bouwjaar | 18-07-2018 | |
| Kilometerstand | 74.827 km | |
| Brandstof | Benzine | |
| Transmissie | Handgeschakeld | |
| Energielabel | C | |
| Motorvermogen | 85 kW (116PK) |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 74.827 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kenteken | TF-053-H |
| Kleur | Grey m |
| Energielabel | C |
| Vermogen | 85 kW (116PK) |
| Deuren | 5-deurs |
| Gewicht | 1.165 kg |
| Treklast geremd | 1.200 kg |
| Treklast ongeremd | 632 kg |
| Verbruik snelweg | 4.3 liter per 100 km |
| Verbruik stad | 6.3 liter per 100 km |
| CO2 uitstoot | 117 g/km |
| Datum deel 1 | 18-07-2018 |
| Nieuwprijs | € 26.456 |
| Wegenbelasting v.a. | € 172 per kwartaal |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| BTW aftrekbaar | Marge |
Wilt u een afspraak maken? Plan dan eenvoudig uw showroombezoek op: https://www.autoheurkens.nl/contact/ We staan naast een bezoek aan onze vestiging u ook graag te woord via telefoon, mail, chat of video. Auto Heurkens is Renault-dealer en Top-Occasion Centrum alle merken voor Limburg en Zuid-Oost Brabant met vestigingen in Weert en Roermond. De geadverteerde prijs is inclusief onvermijdbare kosten.
Toon meerGebruik onze online taxatietool. In slechts twee stappen ontvangt u een indicatieve inruilwaarde voor uw auto. Deze inruilwaarde berekenen wij op basis van marktgegevens en onze eigen database. Zo heeft u snel een goede indicatie wat u voor uw huidige auto terug zou kunnen krijgen en hoeft u niet direct naar de showroom. Wel zo handig!
Jacob Romenweg 8
6042 EZ Roermond