1.2 Tekna
| Bouwjaar | 22-06-2018 | |
| Kilometerstand | 135.973 km | |
| Brandstof | Benzine | |
| Transmissie | Handgeschakeld | |
| Energielabel | D | |
| Motorvermogen | 85 kW (116PK) |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 135.973 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kenteken | TX-164-R |
| Kleur | Zwart |
| Energielabel | D |
| Vermogen | 85 kW (116PK) |
| Deuren | 5-deurs |
| Gewicht | 1.250 kg |
| Treklast geremd | 1.200 kg |
| Treklast ongeremd | 674 kg |
| Verbruik snelweg | 5.1 liter per 100 km |
| Verbruik stad | 6.6 liter per 100 km |
| CO2 uitstoot | 129 g/km |
| Datum deel 1 | 22-06-2018 |
| Nieuwprijs | € 33.840 |
| Wegenbelasting v.a. | € 172 per kwartaal |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| BTW aftrekbaar | Marge |
Gebruik onze online taxatietool. In slechts twee stappen ontvangt u een indicatieve inruilwaarde voor uw auto. Deze inruilwaarde berekenen wij op basis van marktgegevens en onze eigen database. Zo heeft u snel een goede indicatie wat u voor uw huidige auto terug zou kunnen krijgen en hoeft u niet direct naar de showroom. Wel zo handig!
Witte Paal 321
1742 LD SCHAGEN