1.3 DIG-T 140pk Design edition
| Bouwjaar | 20-05-2021 | |
| Kilometerstand | 61.333 km | |
| Brandstof | Benzine | |
| Transmissie | Handgeschakeld | |
| Energielabel | B | |
| Motorvermogen | 103 kW (140PK) |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 61.333 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kenteken | L-724-GX |
| Kleur | Silver (grijs metallic) |
| Energielabel | B |
| Vermogen | 103 kW (140PK) |
| Deuren | 4-deurs |
| Gewicht | 1.295 kg |
| Treklast geremd | 1.300 kg |
| Treklast ongeremd | 687 kg |
| CO2 uitstoot | 145 g/km |
| Datum deel 1 | 20-05-2021 |
| Nieuwprijs | € 36.003 |
| Wegenbelasting v.a. | € 199 per kwartaal |
| Topsnelheid | 193 km/h |
| BTW aftrekbaar | Volledig belast |
De NISSAN Qashqai is gebouwd met hoogwaardige techniek en maakt het rijden van lange ritten, maar ook korte stukjes, tot een feestje. Met zijn benzinemotor en handgeschakelde zesversnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Ook LED-dagrijverlichting, in hoogte verstelbare passagiersstoel, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen in de voorstoelen zijn aan boord. Door het combineren van beelden van vier camera's, biedt de 360 graden camera een naadloos en gedetailleerd beeld van de hele omgeving rondom deze auto. Waarheen gaat de reis? Het origineel navigatiesysteem brengt u trefzeker ter plekke! De auto is ook uitgevoerd met automatische airconditioning. De DAB-ontvanger zorgt voor een ruime keuze uit digitale radiozenders en een kristalheldere geluidsweergave. Parkeersensoren zijn een handig hulpmiddel om parkeerschades te voorkomen. Deze auto is voorzien van regensensor, cruise control met snelheidsbegrenzer, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en versnellingspook en 2 isofix-aansluitingen. De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze NISSAN Qashqai samen. In een noodsituatie telt elke meter. Het brake assist systeem van deze auto zorgt ervoor dat uw remweg korter wordt. Met voorzieningen als hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg. U bent van harte welkom om deze auto te komen bekijken, neemt u snel contact met ons op? Deze auto is bij ons in de showroom te bezichtigen! Hoewel aan de informatie op onze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kunnen wij niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoeringen en beschikbaarheid van onze auto's kunt u contact opnemen met ons op het telefoonnummer: 010-5112399 De prijzen die wij adverteren zijn rijklaar prijzen dus geen aflevering kosten achteraf !
Toon meerGebruik onze online taxatietool. In slechts twee stappen ontvangt u een indicatieve inruilwaarde voor uw auto. Deze inruilwaarde berekenen wij op basis van marktgegevens en onze eigen database. Zo heeft u snel een goede indicatie wat u voor uw huidige auto terug zou kunnen krijgen en hoeft u niet direct naar de showroom. Wel zo handig!
Rodenrijseweg 57
2651 BN BERKEL EN RODENRIJS