1.3 DIG-T 140pk Design edition
| Bouwjaar | 18-03-2021 | |
| Kilometerstand | 84.653 km | |
| Brandstof | Benzine | |
| Transmissie | Handgeschakeld | |
| Energielabel | B | |
| Motorvermogen | 103 kW (140PK) |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 84.653 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kenteken | K-545-VR |
| Kleur | Bruin metallic |
| Energielabel | B |
| Vermogen | 103 kW (140PK) |
| Deuren | 4-deurs |
| Gewicht | 1.295 kg |
| Treklast geremd | 1.300 kg |
| Treklast ongeremd | 687 kg |
| CO2 uitstoot | 145 g/km |
| Datum deel 1 | 18-03-2021 |
| Nieuwprijs | € 36.003 |
| Wegenbelasting v.a. | € 199 per kwartaal |
| Topsnelheid | 193 km/h |
| BTW aftrekbaar | Marge |
Rijden als nieuw? Dan is deze NISSAN Qashqai een fantastische buitenkans. Prille cijfers op de teller, piepjong ogend, verbluffend actueel in extra's en opties... Deze NISSAN Qashqai heeft het allemaal! De aandrijving van deze NISSAN wordt verzorgd door een viercilinder benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Ook 18 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, in hoogte verstelbare passagiersstoel, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten zijn aan boord. Elk van de vier camera's op deze auto draagt bij aan het creëren van een onbelemmerd uitzicht van 360 graden rondom de auto. Prettig, altijd weten waar je moet zijn en hoe lang de rit nog duurt met het origineel navigatiesysteem. De automatische airconditioning zorgt onder alle omstandigheden voor een prettige temperatuur. Geniet van een ruime selectie digitale radiostations met de DAB-ontvanger. De parkeersensoren registreren alles. Ook dat ene paaltje dat net buiten uw gezichtsveld valt. En deze auto heeft ook regensensor, cruise control met snelheidsbegrenzer, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en versnellingspook en 2 isofix-aansluitingen als standaard uitrusting. Zoals u mag verwachten van deze NISSAN Qashqai is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Mocht zich een gevaarlijke situatie voordoen, dan geeft de Brake Assist extra remkracht en verkort de remweg. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem, bent u steeds veilig onderweg. Hebben we u nieuwsgierig gemaakt? Bel of mail ons nu voor een proefrit. Deze auto is bij ons in de showroom te bezichtigen! Hoewel aan de informatie op onze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kunnen wij niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoeringen en beschikbaarheid van onze auto's kunt u contact opnemen met ons op het telefoonnummer: 010-5112399 De prijzen die wij adverteren zijn rijklaar prijzen dus geen aflevering kosten achteraf !
Toon meerGebruik onze online taxatietool. In slechts twee stappen ontvangt u een indicatieve inruilwaarde voor uw auto. Deze inruilwaarde berekenen wij op basis van marktgegevens en onze eigen database. Zo heeft u snel een goede indicatie wat u voor uw huidige auto terug zou kunnen krijgen en hoeft u niet direct naar de showroom. Wel zo handig!
Rodenrijseweg 57
2651 BN BERKEL EN RODENRIJS