1.3 DIG-T Business Edition
| Bouwjaar | 18-06-2020 | |
| Kilometerstand | 77.839 km | |
| Brandstof | Benzine | |
| Transmissie | Automaat | |
| Energielabel | C | |
| Motorvermogen | 117 kW (160PK) |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 77.839 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kenteken | L-285-BX |
| Kleur | Brilliant Black |
| Energielabel | C |
| Vermogen | 117 kW (160PK) |
| Deuren | 5-deurs |
| Gewicht | 1.290 kg |
| Treklast geremd | 1.500 kg |
| Treklast ongeremd | 695 kg |
| Verbruik snelweg | 4.9 liter per 100 km |
| Verbruik stad | 7.3 liter per 100 km |
| CO2 uitstoot | 123 g/km |
| Datum deel 1 | 18-06-2020 |
| Nieuwprijs | € 38.442 |
| Wegenbelasting v.a. | € 199 per kwartaal |
| Topsnelheid | 198 km/h |
| BTW aftrekbaar | Marge |
Zakelijk rijden is vaak kilometers vreten. Dat wilt u dan wel graag veilig, comfortabel en representatief doen, toch? De benzinemotor met automatische transmissie levert uitstekende rijprestaties. Koude start? Niet met de verwarmbare voorstoelen! Het glazen panoramadak biedt u een breed zicht op de omgeving. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen. De 360 graden camera kan het blinde vlek probleem van de achteruitkijkspiegel oplossen, waardoor ongevallen worden voorkomen. Adaptive cruise control is veilig en comfortabel. De snelheidsregelaar houdt automatisch afstand tot het voertuig dat voor u rijdt. Met spraakbediening of de knoppen op het stuur regelt u het audio-installatiesysteem en het full map navigatiesysteem, terwijl u uw blik op de weg gericht houdt. De audio-installatie biedt daarbij glasheldere ontvangst dankzij DAB-ontvangst. Nooit meer te warm of te koud. De automatische airconditioning zorgt altijd voor de temperatuur die u kiest. Parkeersensoren helpen u tijdens het in- en uitparkeren. U bent in deze Nissan ook voorzien van regensensor, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel en lederen stuur en versnellingspook. Zoals u mag verwachten van deze Nissan Qashqai is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Onderweg fungeert de verkeersbord-detectie als het ware als uw bijrijder en attendeert u op de verkeersborden langs de weg. Het Lane-keeping systeem registreert permanent of u binnen de lijnen van de rijstrook blijft; dwaalt u onbedoeld af, dan waarschuwt het systeem en corrigeert de koers. Het systeem voor vermoeidheidsherkenning neemt het waar als uw concentratie verslapt en geeft u dan een waarschuwing. Ook helpen het dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken. Als u meer wilt weten over deze auto, dan vertellen we u dat graag. Belt of mailt u ons vandaag nog? Wilt u meer weten over deze auto of een afspraak voor bezichtiging maken, bel dan met Bochane Ede afdeling verkoop en vraag naar één van de verkoopadviseurs of stuur een e-mailbericht . Autobedrijf Bochane Ede behoort tot de in de regio welbekende Bochane Groep. Bochane Ede is officieel dealer van RENAULT, DACIA en NISSAN. Er staat voor ieder merk een vakkundig team klaar voor u! Dat betekent dat u verzekerd bent van een schat aan ervaring, kennis en de hoogst denkbare service. Autobedrijf Bochane beschikt o.a. over een eigen leaseafdeling en verhuurmaatschappij. Daarnaast kunnen wij verzekeringsoffertes aanbieden. Ons verkoopteam kan ook bemiddelen indien u de aanschaf overweegt van één van de andere automerken die de Bochane Groep levert of als u een interessante occasion heeft gezien op één van onze andere vestigingen. We maken graag een offerte voor u of bieden u een vrijblijvende proefrit aan. De verkoopprijs van deze auto is inclusief een geldige APK. De auto wordt op uw naam overgeschreven en heeft tevens een pre inspectie en vloeistofcontrole gehad. Onderhoud en garantiepakketten bieden wij u graag tegen meerprijs aan. Graag tot ziens bij Bochane Ede!
Toon meerGebruik onze online taxatietool. In slechts twee stappen ontvangt u een indicatieve inruilwaarde voor uw auto. Deze inruilwaarde berekenen wij op basis van marktgegevens en onze eigen database. Zo heeft u snel een goede indicatie wat u voor uw huidige auto terug zou kunnen krijgen en hoeft u niet direct naar de showroom. Wel zo handig!
Galvanistraat 111
6716 AE Ede