1.3 DIG-T Design Edition
| Bouwjaar | 10-04-2021 | |
| Kilometerstand | 38.493 km | |
| Brandstof | Benzine | |
| Transmissie | Handgeschakeld | |
| Energielabel | C | |
| Motorvermogen | 103 kW (140PK) |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 38.493 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kenteken | K-513-ZX |
| Kleur | Dark Grey (KAD) |
| Energielabel | C |
| Vermogen | 103 kW (140PK) |
| Deuren | 5-deurs |
| Gewicht | 1.295 kg |
| Treklast geremd | 1.300 kg |
| Treklast ongeremd | 687 kg |
| Verbruik snelweg | 5.0 liter per 100 km |
| Verbruik stad | 7.1 liter per 100 km |
| CO2 uitstoot | 145 g/km |
| Datum deel 1 | 10-04-2021 |
| Nieuwprijs | € 36.191 |
| Wegenbelasting v.a. | € 199 per kwartaal |
| Topsnelheid | 193 km/h |
| BTW aftrekbaar | Volledig belast |
Deze zeer gunstig geprijsde Nissan Qashqai is zonder overdrijven echt een fantastische occasion. Het is vermeldenswaard dat deze auto maar 38493 kilometer heeft gereden sinds 2021. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. In deze sportstoelen voel je je één met je auto. Zicht, licht en toch dicht! Een geweldige rijervaring met het glazen panoramadak. Tot de voorzieningen van deze auto behoren 18 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen. De functie van deze 360 graden camera is vooral nuttig in smalle straatjes waar het zicht beperkt is. Laat u onderweg niet afleiden, de bediening van het audio-installatiesysteem en ook het full map navigatiesysteem gaat met knoppen op het stuur en met spraak. Natuurlijk is de audio-installatie voorzien van DAB-ontvangst. Nooit meer te warm of te koud. De automatische airconditioning zorgt altijd voor de temperatuur die u kiest. Hoeveel ruimte u nog heeft bij het insteken? De parkeersensoren laten het weten! Da's gemakkelijk! De elektronische systemen in deze Nissan helpen u actief om comfortabeler te rijden. Een automatisch inschakelbare verlichting en een regensensor houden de omstandigheden onderweg in de gaten. Deze Nissan is voorzien van cruise control, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel en lederen stuur en versnellingspook. In de Nissan Qashqai heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. In het instrumentarium laat de verkeersborddetectie de actuele verkeersborden zien. Indien u onbedoeld de rijstrook lijkt te verlaten, reageert het Lane-keeping systeem meteen en corrigeert. In een gevaarlijke situatie is een zo kort mogelijke remweg van levensbelang. De Brake Assist zorgt dat u dan maximaal in de ankers gaat. De auto is ook uitgerust met dodehoekdetectie, hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem. Als u nieuwsgierig bent naar deze auto, neem dan snel contact met ons op. Wilt u meer weten over deze auto of een afspraak voor bezichtiging maken, bel dan met Bochane Nijmegen afdeling verkoop en vraag naar één van de verkoopadviseurs of stuur een e-mailbericht naar Autobedrijf Bochane Nijmegen behoort tot de in de regio welbekende Bochane Groep. Bochane Nijmegen is officieel dealer van RENAULT, DACIA en NISSAN. Er staat voor ieder merk een vakkundig team klaar voor u! Dat betekent dat u verzekerd bent van een schat aan ervaring, kennis en de hoogst denkbare service. Autobedrijf Bochane beschikt o.a. over een eigen leaseafdeling en verhuurmaatschappij. Daarnaast kunnen wij verzekeringsoffertes aanbieden. Ons verkoopteam kan ook bemiddelen indien u de aanschaf overweegt van één van de andere automerken die de Bochane Groep levert of als u een interessante occasion heeft gezien op één van onze andere vestigingen. We maken graag een offerte voor u of bieden u een vrijblijvende proefrit aan. De verkoopprijs van deze auto is inclusief een geldige APK. De auto wordt op uw naam overgeschreven en heeft tevens een pre inspectie en vloeistofcontrole gehad. Onderhoud en garantiepakketten bieden wij u graag tegen meerprijs aan. Graag tot ziens bij Bochane Nijmegen!
Toon meerGebruik onze online taxatietool. In slechts twee stappen ontvangt u een indicatieve inruilwaarde voor uw auto. Deze inruilwaarde berekenen wij op basis van marktgegevens en onze eigen database. Zo heeft u snel een goede indicatie wat u voor uw huidige auto terug zou kunnen krijgen en hoeft u niet direct naar de showroom. Wel zo handig!
Winkelsteegseweg 150
6534 AR Nijmegen