1.3 DIG-T Tekna +
| Bouwjaar | 16-02-2021 | |
| Kilometerstand | 93.791 km | |
| Brandstof | Benzine | |
| Transmissie | Handgeschakeld | |
| Energielabel | D | |
| Motorvermogen | 103 kW (140PK) |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 93.791 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kenteken | K-397-LB |
| Kleur | Pearl White (QAB) |
| Energielabel | D |
| Vermogen | 103 kW (140PK) |
| Deuren | 5-deurs |
| Gewicht | 1.275 kg |
| Treklast geremd | 1.300 kg |
| Treklast ongeremd | 687 kg |
| Verbruik snelweg | 5.0 liter per 100 km |
| Verbruik stad | 7.0 liter per 100 km |
| CO2 uitstoot | 162 g/km |
| Datum deel 1 | 16-02-2021 |
| Nieuwprijs | € 39.136 |
| Wegenbelasting v.a. | € 199 per kwartaal |
| Topsnelheid | 193 km/h |
| BTW aftrekbaar | Volledig belast |
Nissan biedt een breed scala aan autotypes voor een breed publiek. Met als verbindende factor: Innovation that excites. De aandrijving van deze Nissan wordt verzorgd door een viercilinder benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. De leren bekleding is niet alleen mooi om te zien, maar zorgt ook voor comfort en een rijke uitstraling. Er is stoelverwarming aanwezig in deze auto. Het panoramadak geeft extra sfeer aan het interieur en biedt een prachtige doorkijk naar buiten. Ook 19 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen zijn aan boord. De 360 graden camera op deze auto biedt u een volledig, panoramisch zicht op de omgeving. Als u de adaptive cruise control inschakelt, regelt de auto zelf de snelheid en de afstand tot de auto voor u. Spraakbediening herkent uw stem en voert opdrachten uit terwijl u beide handen aan het stuur houdt. Topprestaties in muziek en geluid? Dat is bijgeleverd in de vorm van het high performance audiosysteem! Er is geen bestemming die het aanwezige full map navigatiesysteem niet kent. Dat rijdt lekker! De uitrusting van deze Nissan is met automatische airconditioning, DAB ontvangst, regensensor, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel en lederen stuur en versnellingspook behoorlijk compleet. De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Nissan Qashqai samen. In het instrumentarium kunt u bovendien de verkeersborden zien die u onderweg tegenkomt. Zo helpt deze Nissan u om veiliger te rijden. Indien u onbedoeld de rijstrook lijkt te verlaten, reageert het Lane-keeping systeem meteen en corrigeert. Het laatste wat u wilt is dat u achter het stuur indommelt. Om dat te voorkomen is deze auto uitgerust met vermoeidheidsherkenning. Ook helpen het dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken. Maak nu een afspraak voor een proefrit! Wilt u meer weten over deze auto of een afspraak voor bezichtiging maken, bel dan met Bochane Nijmegen afdeling verkoop en vraag naar één van de verkoopadviseurs of stuur een e-mailbericht naar Autobedrijf Bochane Nijmegen behoort tot de in de regio welbekende Bochane Groep. Bochane Nijmegen is officieel dealer van RENAULT, DACIA en NISSAN. Er staat voor ieder merk een vakkundig team klaar voor u! Dat betekent dat u verzekerd bent van een schat aan ervaring, kennis en de hoogst denkbare service. Autobedrijf Bochane beschikt o.a. over een eigen leaseafdeling en verhuurmaatschappij. Daarnaast kunnen wij verzekeringsoffertes aanbieden. Ons verkoopteam kan ook bemiddelen indien u de aanschaf overweegt van één van de andere automerken die de Bochane Groep levert of als u een interessante occasion heeft gezien op één van onze andere vestigingen. We maken graag een offerte voor u of bieden u een vrijblijvende proefrit aan. De verkoopprijs van deze auto is inclusief een geldige APK. De auto wordt op uw naam overgeschreven en heeft tevens een pre inspectie en vloeistofcontrole gehad. Onderhoud en garantiepakketten bieden wij u graag tegen meerprijs aan. Graag tot ziens bij Bochane Nijmegen!
Toon meerGebruik onze online taxatietool. In slechts twee stappen ontvangt u een indicatieve inruilwaarde voor uw auto. Deze inruilwaarde berekenen wij op basis van marktgegevens en onze eigen database. Zo heeft u snel een goede indicatie wat u voor uw huidige auto terug zou kunnen krijgen en hoeft u niet direct naar de showroom. Wel zo handig!
Winkelsteegseweg 150
6534 AR Nijmegen