1.3 DIG-T Tekna +
| Bouwjaar | 08-01-2019 | |
| Kilometerstand | 64.081 km | |
| Brandstof | Benzine | |
| Transmissie | Handgeschakeld | |
| Energielabel | D | |
| Motorvermogen | 117 kW (160PK) |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 64.081 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kenteken | L-690-KH |
| Kleur | Vivid Blue (RCA) |
| Energielabel | D |
| Vermogen | 117 kW (160PK) |
| Deuren | 5-deurs |
| Gewicht | 1.275 kg |
| Treklast geremd | 1.500 kg |
| Treklast ongeremd | 687 kg |
| Verbruik snelweg | 5.0 liter per 100 km |
| Verbruik stad | 7.0 liter per 100 km |
| CO2 uitstoot | 130 g/km |
| Datum deel 1 | 08-01-2019 |
| Nieuwprijs | € 40.139 |
| Wegenbelasting v.a. | € 199 per kwartaal |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| BTW aftrekbaar | Marge |
Dankzij hoogwaardige techniek en verschillende veiligheidssystemen, biedt deze Nissan Qashqai u optimale veiligheid en comfort tijdens iedere rit. Met zijn benzinemotor en handgeschakelde zesversnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Met zijn lederen bekleding is deze auto comfortabel en stijlvol. Doe maar luxe! Neem plaats in de verwarmbare voorstoelen en voel de weldaad in koude dagen. Licht en luchtpartijen: u krijgt ze bijgeleverd dankzij het glazen panoramadak. Ook 19 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen horen tot de voorzieningen op deze auto. Dankzij de 360 graden camera kunt u zowel de voor- als achterzijde van het voertuig in het oog houden, wat bijdraagt aan een veiligere rijervaring. In deze auto kunt u de belangrijkste functies bedienen met uw stem. De hoorbare sensatie van het high performance audiosysteem is een ervaring op zich. Zuinig, veilig en ontspannen op pad: dat kan dankzij het aanwezige full map navigatiesysteem. Natuurlijk is er ook automatische airconditioning aanwezig. Ook is de Nissan uitgerust met: DAB ontvangst, regensensor, cruise control, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel en lederen stuur en versnellingspook. De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Nissan Qashqai samen. In het instrumentarium kunt u bovendien de verkeersborden zien die u onderweg tegenkomt. Zo helpt deze Nissan u om veiliger te rijden. Met het Lane-keeping systeem komt u nooit per ongeluk buiten de rijstrook. Het systeem voor vermoeidheidsherkenning neemt het waar als uw concentratie verslapt en geeft u dan een waarschuwing. In deze Nissan vinden we verder een dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem. Om deze auto zelf te ervaren, hoeft u alleen maar contact met ons op te nemen. Mailt of belt u ons direct? Wilt u meer weten over deze auto of een afspraak voor bezichtiging maken, bel dan met Bochane Boxmeer afdeling verkoop en vraag naar één van de verkoopadviseurs of stuur een e-mailbericht . Autobedrijf Bochane Boxmeer behoort tot de in de regio welbekende Bochane Groep. Bochane Boxmeer is officieel dealer van RENAULT, DACIA en NISSAN. Er staat voor ieder merk een vakkundig team klaar voor u! Dat betekent dat u verzekerd bent van een schat aan ervaring, kennis en de hoogst denkbare service. Autobedrijf Bochane beschikt o.a. over een eigen leaseafdeling en verhuurmaatschappij. Daarnaast kunnen wij verzekeringsoffertes aanbieden. Ons verkoopteam kan ook bemiddelen indien u de aanschaf overweegt van één van de andere automerken die de Bochane Groep levert of als u een interessante occasion heeft gezien op één van onze andere vestigingen. We maken graag een offerte voor u of bieden u een vrijblijvende proefrit aan. De verkoopprijs van deze auto is inclusief een geldige APK. De auto wordt op uw naam overgeschreven en heeft tevens een pre inspectie en vloeistofcontrole gehad. Onderhoud en garantiepakketten bieden wij u graag tegen meerprijs aan. De verkoopprijs van deze auto is inclusief een geldige APK. De auto wordt op uw naam overgeschreven en heeft tevens een pre inspectie en vloeistofcontrole gehad. Onderhoud en garantiepakketten bieden wij u graag tegen meerprijs aan. Graag tot ziens bij Bochane Boxmeer!
Toon meerGebruik onze online taxatietool. In slechts twee stappen ontvangt u een indicatieve inruilwaarde voor uw auto. Deze inruilwaarde berekenen wij op basis van marktgegevens en onze eigen database. Zo heeft u snel een goede indicatie wat u voor uw huidige auto terug zou kunnen krijgen en hoeft u niet direct naar de showroom. Wel zo handig!
Handelstraat 5
5831 AV Boxmeer