1.3 MHEV Xtronic N-Connecta Automaat
| Bouwjaar | 23-04-2025 | |
| Kilometerstand | 15.378 km | |
| Brandstof | Hybride Benzine | |
| Transmissie | Automaat | |
| Energielabel | D | |
| Motorvermogen | 116 kW (158PK) |
| Bouwjaar | 2025 |
| Kilometerstand | 15.378 km |
| Brandstof | Hybride Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kenteken | KHS-07-L |
| Kleur | Pearl White / Black (XKJ) |
| Energielabel | D |
| Vermogen | 116 kW (158PK) |
| Deuren | 5-deurs |
| Gewicht | 1.365 kg |
| Treklast geremd | 1.800 kg |
| Treklast ongeremd | 750 kg |
| CO2 uitstoot | 144 g/km |
| Datum deel 1 | 23-04-2025 |
| Nieuwprijs | € 48.441 |
| Wegenbelasting v.a. | € 226 per kwartaal |
| Topsnelheid | 199 km/h |
| BTW aftrekbaar | Volledig belast |
Gebruik onze online taxatietool. In slechts twee stappen ontvangt u een indicatieve inruilwaarde voor uw auto. Deze inruilwaarde berekenen wij op basis van marktgegevens en onze eigen database. Zo heeft u snel een goede indicatie wat u voor uw huidige auto terug zou kunnen krijgen en hoeft u niet direct naar de showroom. Wel zo handig!
Laan van de Dierenriem 29
7324 AB Apeldoorn