1.3 MHEV Xtronic N-Connecta
| Bouwjaar | 01-05-2025 | |
| Kilometerstand | 13.536 km | |
| Brandstof | Benzine | |
| Transmissie | Automaat | |
| Energielabel | D | |
| Motorvermogen | 116 kW (158PK) |
| Bouwjaar | 2025 |
| Kilometerstand | 13.536 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kenteken | KGG-14-H |
| Kleur | Two-tone Pearl White (QBE) & Black (Z11) |
| Energielabel | D |
| Vermogen | 116 kW (158PK) |
| Deuren | 5-deurs |
| Gewicht | 1.365 kg |
| Treklast geremd | 1.800 kg |
| Treklast ongeremd | 725 kg |
| CO2 uitstoot | 144 g/km |
| Datum deel 1 | 01-05-2025 |
| Nieuwprijs | € 47.890 |
| Wegenbelasting v.a. | € 226 per kwartaal |
| Topsnelheid | 199 km/h |
| BTW aftrekbaar | Volledig belast |
Hij zorgt voor een ontspannen rijervaring, deze Nissan Qashqai. Het is een auto uit 2025, op de teller staat een kilometerstand van 13536. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een automatische transmissie. Voorin is het 's winters genieten met de verwarmbare voorstoelen voor zowel bestuurder als bijrijder. De elektrische achterklep opent met een druk op de knop, zodat u gemakkelijk toegang heeft tot de bagageruimte. Vergezichten krijgen een extra dimensie door het glazen panoramadak. Pak aan, 't is winter! Zo'n verwarmd stuurwiel is dan bijzonder prettig! Tot de voorzieningen van deze auto behoren 18 inch lichtmetalen velgen, Full LED koplampen, dakspoiler, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten. Rij- en route-info wordt perfect in beeld gebracht door het digitale dashboard. Dankzij de 360 graden camera op de auto, wordt manoeuvreren in smalle straatjes ineens veel eenvoudiger. Met adaptive cruise control houdt de auto zelfstandig afstand tot uw voorligger. Een veiligheidsverhogende optie waarmee u comfortabel onderweg bent. Rijden-stilstaan, rijden-stilstaan. Niks is irritanter en vermoeiender dan filerijden. Daar heeft deze Nissan Qashqai een oplossing voor: de file assistent, die met radarmeting permanent het tempo aanpast op de voorligger. Zelfs als die stopt. Vanaf elke plek contact maken met deze auto: dat kan met behulp van remote services, die u simpel activeert met uw smartphone. U bent in deze Nissan ook voorzien van navigatiesysteem, achteropkomend verkeer waarschuwing, kruisend verkeer detectie, automatische airconditioning, draadloos opladen en DAB ontvangst. Deze Nissan is voorzien van verschillende intelligente veiligheidsvoorzieningen. Ze kijken tijdens het rijden als het ware met u mee, ze signaleren potentieel gevaarlijke situaties en in een aantal gevallen kunnen ze ook ingrijpen. Route- en rij-info aflezen van de voorruit? Met de head-up display hoeft u uw ogen geen seconde van de weg te halen! Tijdens de rit hebt u altijd een bijrijder, want de verkeersbord-detectie leest de borden langs de weg en projecteert ze voor u op het instrumentarium. Voorzien van het Lane-keeping systeem. Ofwel: blijf automatisch in je baan. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door dodehoekdetector detectiesysteem, forward collision warning system, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem. Interesse voor deze Nissan Qashqai? Kom 'm dan van dichtbij bekijken. We maken graag een afspraak. Wilt u meer weten over deze auto of een afspraak voor bezichtiging maken, bel dan met Bochane Nijmegen afdeling verkoop en vraag naar één van de verkoopadviseurs of stuur een e-mailbericht naar Autobedrijf Bochane Nijmegen behoort tot de in de regio welbekende Bochane Groep. Bochane Nijmegen is officieel dealer van RENAULT, DACIA en NISSAN. Er staat voor ieder merk een vakkundig team klaar voor u! Dat betekent dat u verzekerd bent van een schat aan ervaring, kennis en de hoogst denkbare service. Autobedrijf Bochane beschikt o.a. over een eigen leaseafdeling en verhuurmaatschappij. Daarnaast kunnen wij verzekeringsoffertes aanbieden. Ons verkoopteam kan ook bemiddelen indien u de aanschaf overweegt van één van de andere automerken die de Bochane Groep levert of als u een interessante occasion heeft gezien op één van onze andere vestigingen. We maken graag een offerte voor u of bieden u een vrijblijvende proefrit aan. De verkoopprijs van deze auto is inclusief een geldige APK. De auto wordt op uw naam overgeschreven en heeft tevens een pre inspectie en vloeistofcontrole gehad. Onderhoud en garantiepakketten bieden wij u graag tegen meerprijs aan. Graag tot ziens bij Bochane Nijmegen!
Toon meerGebruik onze online taxatietool. In slechts twee stappen ontvangt u een indicatieve inruilwaarde voor uw auto. Deze inruilwaarde berekenen wij op basis van marktgegevens en onze eigen database. Zo heeft u snel een goede indicatie wat u voor uw huidige auto terug zou kunnen krijgen en hoeft u niet direct naar de showroom. Wel zo handig!
Winkelsteegseweg 150
6534 AR Nijmegen