1.5 e-Power N-Design
| Bouwjaar | 02-04-2026 | |
| Kilometerstand | 1.000 km | |
| Brandstof | Hybride Benzine | |
| Transmissie | Automaat | |
| Energielabel | C | |
| Motorvermogen | 140 kW (191PK) |
| Bouwjaar | 2026 |
| Kilometerstand | 1.000 km |
| Brandstof | Hybride Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kenteken | KFG-92-G |
| Kleur | Pearl White |
| Energielabel | C |
| Vermogen | 140 kW (191PK) |
| Deuren | 5-deurs |
| Gewicht | 1.565 kg |
| Treklast geremd | 750 kg |
| Treklast ongeremd | 750 kg |
| CO2 uitstoot | 119 g/km |
| Datum deel 1 | 02-04-2026 |
| Nieuwprijs | € 47.736 |
| Wegenbelasting v.a. | € 280 per kwartaal |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| BTW aftrekbaar | Volledig belast |
Een kenmerk van Japanse auto's is de intelligente techniek, maar ook de ver doorgevoerde degelijkheid. Neem bijvoorbeeld deze Nissan Qashqai uit 2026 met zijn kilometerstand van 1000. De hybride combi van een verbrandingsmotor en een elektromotor zorgt voor zeer laag brandstofverbruik en veel minder uitstoot. Maximaal daglicht, royaal uitzicht: het glazen panoramadak zorgt ervoor! Dankzij de matrix LED-verlichting geven de koplampen ook in het donker daglicht. In deze auto profiteert u onder andere ook van: 20 inch lichtmetalen velgen, dakspoiler, in hoogte verstelbare passagiersstoel, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten. U leest alle belangrijke functies helder af dankzij het digitale dashboard. De 360 graden camera kan het blinde vlek probleem van de achteruitkijkspiegel oplossen, waardoor ongevallen worden voorkomen. Met adaptive cruise control houdt de auto zelfstandig afstand tot uw voorligger. Een veiligheidsverhogende optie waarmee u comfortabel onderweg bent. In de file rijden vreet concentratie. Daarom komt de file assistent te hulp om veilig afstand te houden en automatisch te stoppen als uw voorligger stilstaat. Vergeten af te sluiten? Bandenspanning onvoldoende? De speciale app geeft u direct een seintje met behulp van Connected Services. Extra opties op deze auto zijn: dashboard met spraakbediening, navigatiesysteem, achteropkomend verkeer waarschuwing, kruisend verkeer detectie, automatische airconditioning en draadloos opladen. Aan boord van deze Nissan houden verschillende geavanceerde systemen voor u de weg in de gaten. Ze waarschuwen u voor noodsituaties en kunnen in een aantal gevallen ook zelf ingrijpen. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid onderweg levert de verkeersbord-detectie. Het Lane-keeping systeem registreert permanent of u binnen de lijnen van de rijstrook blijft; dwaalt u onbedoeld af, dan waarschuwt het systeem en corrigeert de koers. Bij afslaan en inhalen waarschuwt de actieve dodehoekdetectie meteen als er gevaar is vanwege voertuigen buiten uw zichtveld. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als forward collision warning system, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem, bent u steeds veilig onderweg. Uiteraard is een proefrit altijd mogelijk. Bel onze verkoper voor een afspraak! Wilt u meer weten over deze auto of een afspraak voor bezichtiging maken, bel dan met Bochane Nijmegen afdeling verkoop en vraag naar één van de verkoopadviseurs of stuur een e-mailbericht naar Autobedrijf Bochane Nijmegen behoort tot de in de regio welbekende Bochane Groep. Bochane Nijmegen is officieel dealer van RENAULT, DACIA en NISSAN. Er staat voor ieder merk een vakkundig team klaar voor u! Dat betekent dat u verzekerd bent van een schat aan ervaring, kennis en de hoogst denkbare service. Autobedrijf Bochane beschikt o.a. over een eigen leaseafdeling en verhuurmaatschappij. Daarnaast kunnen wij verzekeringsoffertes aanbieden. Ons verkoopteam kan ook bemiddelen indien u de aanschaf overweegt van één van de andere automerken die de Bochane Groep levert of als u een interessante occasion heeft gezien op één van onze andere vestigingen. We maken graag een offerte voor u of bieden u een vrijblijvende proefrit aan. De verkoopprijs van deze auto is inclusief een geldige APK. De auto wordt op uw naam overgeschreven en heeft tevens een pre inspectie en vloeistofcontrole gehad. Onderhoud en garantiepakketten bieden wij u graag tegen meerprijs aan. Graag tot ziens bij Bochane Nijmegen!
Toon meerGebruik onze online taxatietool. In slechts twee stappen ontvangt u een indicatieve inruilwaarde voor uw auto. Deze inruilwaarde berekenen wij op basis van marktgegevens en onze eigen database. Zo heeft u snel een goede indicatie wat u voor uw huidige auto terug zou kunnen krijgen en hoeft u niet direct naar de showroom. Wel zo handig!
Winkelsteegseweg 150
6534 AR Nijmegen