Intelligent Choice
E-power 190pk N-Connecta | Panoramadak | Navigatie | Keyless | App Connect
| Bouwjaar | 14-06-2024 | |
| Kilometerstand | 23.184 km | |
| Brandstof | Hybride Benzine | |
| Transmissie | Automaat | |
| Energielabel | B | |
| Motorvermogen | 116 kW (158PK) |
| Bouwjaar | 2024 |
| Kilometerstand | 23.184 km |
| Brandstof | Hybride Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kenteken | GBK-09-S |
| Kleur | Dark Grey (grijs metallic) |
| Energielabel | B |
| Vermogen | 116 kW (158PK) |
| Deuren | 5-deurs |
| Gewicht | 1.585 kg |
| Treklast geremd | 750 kg |
| Treklast ongeremd | 750 kg |
| CO2 uitstoot | 118 g/km |
| Datum deel 1 | 14-06-2024 |
| Nieuwprijs | € 45.790 |
| Wegenbelasting v.a. | € 280 per kwartaal |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| BTW aftrekbaar | Marge |
De genoemde prijs van € 32.950 is compleet rijklaar inclusief resterende fabrieksgarantie tot 14 juni 2027 en/of maximaal 100.000km, minimaal 1 jaar APK en de auto wordt vervolgd in het lopende onderhoudsschema. Vraag ons naar de voorwaarden.
Toon meerGebruik onze online taxatietool. In slechts twee stappen ontvangt u een indicatieve inruilwaarde voor uw auto. Deze inruilwaarde berekenen wij op basis van marktgegevens en onze eigen database. Zo heeft u snel een goede indicatie wat u voor uw huidige auto terug zou kunnen krijgen en hoeft u niet direct naar de showroom. Wel zo handig!
ALPHEN AAN DEN RIJN