E-power 190pk Tekna Plus | NIEUW | € 2.500 korting | Leder | Panoramadak | Navigatie | BOSE | 360-Camera | App Connect | 20 inch
| Bouwjaar | 30-04-2026 | |
| Kilometerstand | 36 km | |
| Brandstof | Hybride Benzine | |
| Transmissie | Automaat | |
| Energielabel | ||
| Motorvermogen | 140 kW (191PK) |
| Bouwjaar | 2025 |
| Kilometerstand | 36 km |
| Brandstof | Hybride Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kleur | Fuji Sunset Red metallic (rood metallic) |
| Vermogen | 140 kW (191PK) |
| Deuren | 5-deurs |
| Gewicht | 1.645 kg |
| Treklast geremd | 750 kg |
| Treklast ongeremd | 750 kg |
| Datum deel 1 | 30-04-2026 |
| Nieuwprijs | € 49.040 |
| Wegenbelasting v.a. | € 280 per kwartaal |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| BTW aftrekbaar | Volledig belast |
Het betreft een nieuwe auto. Direct leverbaar!! De Voorraadpremie E-Power van € 2.500 is reeds in de verkoopprijs verwerkt. De genoemde prijs is rijklaar, inclusief metallic lak. Vraag ons naar de voorwaarden.
Toon meerGebruik onze online taxatietool. In slechts twee stappen ontvangt u een indicatieve inruilwaarde voor uw auto. Deze inruilwaarde berekenen wij op basis van marktgegevens en onze eigen database. Zo heeft u snel een goede indicatie wat u voor uw huidige auto terug zou kunnen krijgen en hoeft u niet direct naar de showroom. Wel zo handig!
ALPHEN AAN DEN RIJN