MHEV 158 Xtronic N-Connecta
| Bouwjaar | 17-09-2024 | |
| Kilometerstand | 6.363 km | |
| Brandstof | Benzine | |
| Transmissie | Automaat | |
| Energielabel | D | |
| Motorvermogen | 116 kW (158PK) |
| Bouwjaar | 2024 |
| Kilometerstand | 6.363 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kenteken | HNH-50-H |
| Kleur | Pearl White |
| Energielabel | D |
| Vermogen | 116 kW (158PK) |
| Deuren | 5-deurs |
| Gewicht | 1.365 kg |
| Treklast geremd | 1.800 kg |
| Treklast ongeremd | 725 kg |
| CO2 uitstoot | 143 g/km |
| Datum deel 1 | 17-09-2024 |
| Nieuwprijs | € 46.090 |
| Wegenbelasting v.a. | € 226 per kwartaal |
| Topsnelheid | 199 km/h |
| BTW aftrekbaar | Volledig belast |
Deze mooie en luxe uitgeruste Nissan Qashqai uit 2025 is voorzien van o.a. automatische airco, climate control (dual-zone), adaptieve cruise control, ProPilot: file-assistent met stuurhulp, navigatiesysteem (built-in Google Maps), Apple Carplay en Android Auto (draadloos), rondomzicht parkeercamera met 3D beeld (360 graden), 18 inch lichtmetalen velgen, parkeersensoren voor en achter, panoramisch glazen dak, stoelverwarming, verwarmbare voorruit, verwarmbaar stuurwiel, dakrails, LED koplampen, verkeersbordherkenning, dodehoek detectie, etc. Inruil en financiering mogelijk! De Nissan Qashqai is de grondlegger van het succes van de Crossover SUV vanaf de introductie in 2006 tot heden. De Qashqai is een nomadenvolk dat een Turkse taal spreekt, het gelijknamige Qashqai. Zij leven in het Zagrosgebergte in het mid-westen van Iran en hebben een belangrijke rol gespeeld in de geschiedenis van Iran. De taal telt ongeveer 1 miljoen sprekers. Hoewel deze Nissan Qashqai nogal een fotogenieke auto is komt zijn schoonheid in het echt het beste tot zijn recht. Wij nodigen u dan ook graag uit voor een kop koffie of thee om zelf te zien hoe mooi deze auto in het echt is! Tevens kunt u een proefrit maken en doen wij u graag een persoonlijk voorstel. Wilt u een afspraak maken? Plan dan eenvoudig uw showroombezoek op: https://www.autoheurkens.nl/contact/ We staan naast een bezoek aan onze vestiging u ook graag te woord via telefoon, mail, chat of video. Auto Heurkens is Renault-dealer en Top-Occasion Centrum alle merken voor Limburg en Zuid-Oost Brabant met vestigingen in Weert en Roermond. De geadverteerde prijs is inclusief onvermijdbare kosten.
Toon meerGebruik onze online taxatietool. In slechts twee stappen ontvangt u een indicatieve inruilwaarde voor uw auto. Deze inruilwaarde berekenen wij op basis van marktgegevens en onze eigen database. Zo heeft u snel een goede indicatie wat u voor uw huidige auto terug zou kunnen krijgen en hoeft u niet direct naar de showroom. Wel zo handig!
Jacob Romenweg 8
6042 EZ Roermond