MHEV 158 Xtronic Tekna Plus
| Bouwjaar | 26-02-2025 | |
| Kilometerstand | 7.394 km | |
| Brandstof | Benzine | |
| Transmissie | Automaat | |
| Energielabel | D | |
| Motorvermogen | 116 kW (158PK) |
| Bouwjaar | 2025 |
| Kilometerstand | 7.394 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kenteken | JGV-48-K |
| Kleur | Dark Grey |
| Energielabel | D |
| Vermogen | 116 kW (158PK) |
| Deuren | 5-deurs |
| Gewicht | 1.365 kg |
| Treklast geremd | 1.800 kg |
| Treklast ongeremd | 725 kg |
| CO2 uitstoot | 144 g/km |
| Datum deel 1 | 26-02-2025 |
| Nieuwprijs | € 52.190 |
| Wegenbelasting v.a. | € 226 per kwartaal |
| Topsnelheid | 199 km/h |
| BTW aftrekbaar | Marge |
Wilt u een afspraak maken? Plan dan eenvoudig uw showroombezoek op: https://www.autoheurkens.nl/contact/ We staan naast een bezoek aan onze vestiging u ook graag te woord via telefoon, mail, chat of video. Auto Heurkens is Renault-dealer en Top-Occasion Centrum alle merken voor Limburg en Zuid-Oost Brabant met vestigingen in Weert en Roermond. De geadverteerde prijs is inclusief onvermijdbare kosten.
Toon meerGebruik onze online taxatietool. In slechts twee stappen ontvangt u een indicatieve inruilwaarde voor uw auto. Deze inruilwaarde berekenen wij op basis van marktgegevens en onze eigen database. Zo heeft u snel een goede indicatie wat u voor uw huidige auto terug zou kunnen krijgen en hoeft u niet direct naar de showroom. Wel zo handig!
Jacob Romenweg 8
6042 EZ Roermond