N-Connecta L1 44 kWh
| Bouwjaar | 27-06-2025 | |
| Kilometerstand | 5 km | |
| Brandstof | Elektrisch | |
| Transmissie | Automaat | |
| Energielabel | ||
| Motorvermogen | 90 kW (123PK) |
| Bouwjaar | 2025 |
| Kilometerstand | 5 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Kenteken | V-39-LVT |
| Kleur | Mineral white & grey |
| Vermogen | 90 kW (123PK) |
| Deuren | 4-deurs |
| Gewicht | 1.583 kg |
| Treklast geremd | 1.500 kg |
| Treklast ongeremd | 750 kg |
| Datum deel 1 | 27-06-2025 |
| Nieuwprijs | € 41.127 |
| Wegenbelasting v.a. | € 148 per kwartaal |
| Topsnelheid | 135 km/h |
| BTW aftrekbaar | Volledig belast |
NU TIJDELIJK LEVERBAAR MET € 8.387,- NETTO VOORRAADKORTING, OP=OP! Nieuw uit voorraad leverbaar met extra voorraadvoordeel! Voorzien van de kleur Mineral White en het Navi Pack: Nissan Connect Navigatie en overspeed Prevention . Verder uitgerust met o.a. automatische airco climate control, Apple Carplay en Android Auto, cruise control, achteruitrijcamera, parkeersensoren voor en achter, lederen bekleding, in hoogte verstelbare bestuurdersstoel, mistlampen voor, etc. Inruil en financiering mogelijk! Deze auto is direct uit voorraad leverbaar. Getoonde prijs is rijklaar excl. BTW en excl. dealerpakket. Wilt u een afspraak maken? Plan dan eenvoudig uw showroombezoek op: https://www.autoheurkens.nl/contact/ We staan naast een bezoek aan onze vestiging u ook graag te woord via telefoon, mail, chat of video. Auto Heurkens is Renault-dealer en Top-Occasion Centrum alle merken voor Limburg en Zuid-Oost Brabant met vestigingen in Weert en Roermond. De geadverteerde prijs is inclusief onvermijdbare kosten.
Toon meerGebruik onze online taxatietool. In slechts twee stappen ontvangt u een indicatieve inruilwaarde voor uw auto. Deze inruilwaarde berekenen wij op basis van marktgegevens en onze eigen database. Zo heeft u snel een goede indicatie wat u voor uw huidige auto terug zou kunnen krijgen en hoeft u niet direct naar de showroom. Wel zo handig!
Jacob Romenweg 8
6042 EZ Roermond