1.5 Turbo Mild Hybrid Tekna
| Bouwjaar | 25-03-2025 | |
| Kilometerstand | 7.082 km | |
| Brandstof | Benzine | |
| Transmissie | Automaat | |
| Energielabel | C | |
| Motorvermogen | 150 kW (204PK) |
| Bouwjaar | 2025 |
| Kilometerstand | 7.082 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kenteken | JZG-67-Z |
| Kleur | Zwart |
| Energielabel | C |
| Vermogen | 150 kW (204PK) |
| Deuren | 5-deurs |
| Gewicht | 1.573 kg |
| Treklast geremd | 2.000 kg |
| Treklast ongeremd | 750 kg |
| CO2 uitstoot | 160 g/km |
| Datum deel 1 | 25-03-2025 |
| Nieuwprijs | € 72.461 |
| Wegenbelasting v.a. | € 280 per kwartaal |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| BTW aftrekbaar | Marge |
Te koop aangeboden: een luxe en veelzijdige Nissan X-Trail 1.5 Turbo in de complete Tekna-uitvoering. Deze SUV combineert comfort, ruimte en kracht, en is daarmee ideaal voor zowel dagelijks gebruik als lange reizen of het trekken van een caravan of aanhanger dankzij het indrukwekkende trekvermogen van maar liefst 2000 kg. De Tekna-uitvoering staat bekend om zijn rijke uitrusting en dat merk je direct. Denk aan hoogwaardige afwerking, geavanceerde technologie en een hoog niveau van rijcomfort. Alles is aanwezig om elke rit aangenaam en veilig te maken. Belangrijkste kenmerken: - 1.5 Turbo motor – krachtig en efficiënt - Trekvermogen van 2000 kg – perfect voor caravan of trailer - Luxe Tekna-uitvoering – zeer compleet uitgerust - Comfortabele en ruime SUV - Moderne rijhulpsystemen en technologie - Hoogwaardige materialen en afwerking Deze Nissan X-Trail verkeert in nette staat en is altijd goed onderhouden. Een ideale auto voor wie op zoek is naar ruimte, luxe én praktische inzetbaarheid. Interesse? Neem gerust contact op voor meer informatie of een bezichtiging. 1)De vermelde verkoopprijs is inclusief alle verplichte, onvermijdbare kosten. Hieronder vallen de tenaamstellingskosten, 12 maanden wettelijke garantie, BTW en BPM, tenzij nadrukkelijk anders is overeengekomen. 2)De vermelde verkoopprijs is exclusief alle onverplichte, eventueel vermijdbare kosten. Hieronder valt ons servicepakket. Onze servicepakket draagt er zorg voor dat wij de auto bij aflevering o.a. voorzien van brandstof, een technische inspectie, een poetsbehandeling, 12 maanden BOVAG-garantie, vervanging van banden + slijtagedelen (indien nodig) en 12 maanden pechhulpservice. Daarnaast is uiteraard een onderhoudsbeurt inbegrepen. 3)Een inruilauto is bij ons van harte welkom. De daadwerkelijke inruilprijs zal echter worden vastgesteld na een fysieke taxatie door één van onze taxateurs. Deze taxaties zijn geheel kosteloos. Inruilbedragen die genoemd worden tijdens telefonisch onderhoud of e-mailverkeer, zijn slechts indicatieve prijzen. Disclaimer: Hoewel de informatie op deze website of andere communicatie-uitingen permanent zo accuraat en actueel mogelijk wordt weergegeven, zijn wijzigingen in modellen, uitvoeringen, prijzen, technische specificaties, afbeeldingen, of andere informatie te allen tijde voorbehouden. Aan de inhoud van deze website of andere communicatie-uitingen kunnen derhalve geen rechten worden ontleend. Richtlijnen conform Autoriteit Consument & Markt (ACM) per 1 januari 2024.
Toon meerGebruik onze online taxatietool. In slechts twee stappen ontvangt u een indicatieve inruilwaarde voor uw auto. Deze inruilwaarde berekenen wij op basis van marktgegevens en onze eigen database. Zo heeft u snel een goede indicatie wat u voor uw huidige auto terug zou kunnen krijgen en hoeft u niet direct naar de showroom. Wel zo handig!
Van Benthuizenlaan 3
1701 BA Heerhugowaard